PROVOZOVNA:


 Centrum SPS

Podveská 22

Brno - Komín

 

 

Pracovní doba:
dle objednávek
Objednat se můžete telefonicky


KONTAKT
Elena Masárová
tel.: 733 644 505
elenart@elenart.cz

IČ 74710206

Sídlo: Merhautova 68, Brno

 

 www.elenart.cz

 

  

 

 

 INDICKÁ MASÁŽ HLAVY

 

Indická masáž hlavy je jemné, léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží. Odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, v krku a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky i psychicky harmonizuje organizmus.

Zlepšuje prokrvení pokožky, stimuluje lymfatický systém a tím napomáhá k detoxikaci a regeneraci. Masáž aktivuje důležitá energetická centra. Zklidňuje mysl a prokrvuje mozek. Pravidelná masáž hlavy bystří mysl a zlepšuje paměť. Posiluje vlasy a stimuluje jejích růst. Už i jednorázová masáž dokáže příjemně uvolnit napětí a pomoct od bolesti hlavy.

 

Olejová indická masáž hlavy používá rostlinné oleje vybrané podle ájurvédských principů. Pro zvýšení regeneračního a posilujícího účinku na vlasy a vlasovou pokožku je dobré nechat olej působit i několik hodin. (Vlasy budou zabaleny do šátku ve kterém můžete odejít.)

 

Indická masáž hlavy bez použití oleje je varianta masáže hlavy, která umožňuje vychutnat si tuhle relaxační a uvolňující masáž i v případě, kdy je z jakéhokoliv důvodu nevhodné, nebo nepříjemné použití oleje na obličej a vlasy. S určitým rozcucháním je ale třeba počítat :)

 

Ceny: Indická masáž hlavy:                    

                   bez oleje (cca 30 min.)..          660 Kč

                  olejová (cca 45 min.).....          800 Kč