PROVOZOVNA:


 Centrum SPS

Podveská 22

Brno - Komín

 

 

Pracovní doba:
dle objednávek
Objednat se můžete telefonicky


KONTAKT
Elena Masárová
tel.: 733 644 505
elenart@elenart.cz

IČ 74710206

Sídlo: Merhautova 68, Brno

 

 www.elenart.cz

 

  

 

 

 ÁJURVÉDSKÁ OLEJOVÁ MASÁŽ

 

Ájurvédská masáž je indická masáž používaná již několik tisíc let k harmonizaci těla, duše a mysli. Podporuje rovnováhu na všech úrovních, regeneruje a omlazuje. Podněcuje čistící a samoléčivou sílu organizmu. Protahovací a uvolňovací hmaty zvyšují pohyblivost v kloubech, zároveň působí na vitální body, tzv. marmové body, a přes ně uvolňuje tok energie v těle.

 

Ájurvéda učí dívat se na člověka jako na celistvou bytost, která má své vlastnosti a potřeby. Ty se mohou u každého z nás lišit, proto jsme každý jiný, jedinečný. Při ájurvédské masáži používám rostlinný olej vybraný podle individuální konstituce a momentálních potřeb.

 

Součástí ájurvédské olejové masáže je i masáž hlavy. Pro zvýšení regeneračního a posilujícího účinku na vlasy a vlasovou pokožku doporučuji nechat olej působit i několik hodin. (Vlasy na přání zabalím do indického šátku v kterém můžete odejít, nebo můžete zvolit masáž bez použití oleje na vlasovou část.)

 

Masáž si nejlépe vychutnáte s vytráveným žaludkem (podle síly trávení aspoň 1,5 - 4 hodiny po jídle).

 

A po masáži žádny spěch. Dopřejte si ještě půl hodinku relaxace v příjemné atmosféře s hudbou, vůní, pohodou a ájurvédským čajem.

 

 Ceny : Olejová masáž celého těla (90min.)............................1 400 Kč

               Královská masáž (120 až 150 min.) ............................. 1 800 Kč